puidust lauamäng Pöialpoisid

14.90

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 15508 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Puidust lauamäng Pöialpoisid. Väga lihtsad reeglid ja palju lõbu! 

Võidab see, kes saab esimesena oma pöialpoisi värviliste nuppudega kaetud. Mängu alustamine: Mäng on mõeldud kahele. Mängulaud tuleb asetada laua keskele selliselt, et kumbki mängija istub enda valitud pöialpoisi ees. Igast värvist 3 nuppu asetab mängija enda ette värvilistele sõõridele. Alustab see mängija, kellel on järgmisena sünnipäev.

Mängimiseks on 2 varianti: Esimene: Mäng käib ainult värviliste sõõridega täringuga. Täringut veeretatakse vaheldumisi. Nuppe hakatakse liigutama vastavalt veeretatud värvidele pöialpoisi peale. Näide: esimene mängija saab veeretades sinise ja tõstab seejärel sinise nupu pöialpoisi siniste pükste peale. Seejärel veeretab teine mängija ja teeb samuti vastavalt veeretatud värvile. Kui kõik kolm ühte värvi nuppu on juba pöialpoisi peal ja tuleb taas sama värv täringul, jääb mängija vahele ja võimalus on teisel mängijal. Mustaga jääb samuti mängija kord vahele.

Teine: Mängitakse mõlema täringuga. Mängija veeretab kaks täringut korraga ja vastavalt veeretatud numbrile ja värvile saab mängija oma pöialpoisile nuppe asetada. Näide: värviline kuubik on kollane ja numbrikuubikul on 2 – mängija saab asetada pöialpoisi peale 2 kollast nuppu. Siis on teise mängija kord ja kui järgmisel korral veeretab esimene mängija jälle 2 või 3 kollast, jääb ta vahele, sest selleks, et ta saaks pöialpoisile viimase nupu asetada, on tal vaja vaid ühte kollast. Musta värviga täringul jääb mängukord vahele. Võidab see, kes saab enne kõik nupud pöialpoisile asetatud.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “puidust lauamäng Pöialpoisid”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.